Zaloguj się
Login:
Hasło:

Funkcjonalna kuchnia w domu

Strona główna -> Artykuły -> Funkcjonalna kuchnia w domu

Funkcjonalna kuchnia w domu

Funkcjonalna kuchnia to przede wszystkim kuchnia przestrzenna. Jeśli nie dysponujemy jednak w niej wystarczającą ilością miejsca, to zadbajmy by go nie ograniczać zbędnymi przedmiotami. Rozbudowany ekspres do kawy nie jest nam koniecznie potrzebny, a zabiera dużą część blatu. To samo dotyczy zmywarki Kernau, która choć zalecana jest do umieszczania w kuchni, to bez niej też można sobie poradzić. W przypadku braku miejsca na duży stół można zamówić meble kuchenne z wolnym blatem, do którego dostawimy hokery, a narożne meble kuchenne pozwolą na zakup większej lodówki czy wspomnianą zmywarkę.


Mała kuchnia powinna być pomalowana na jasne kolory, które optycznie ją powiększą. Powinniśmy znaleźć złoty środek pomiędzy tym co modne w aranżacji, a tym co nam się podoba. Tylko wówczas mamy szansę na stworzenie kuchni, która i będzie nam się podobać i przebywanie w niej nie stanie się niewygodne czy frustrujące. Zawsze dwa razy pomyślmy też jakie dodatki chcemy w niej umieścić. Z dekoracjami również można przesadzić. Zagracą one każdą kuchnię jeśli nagromadzimy ich w nadmiarze.

Warto przeczytać

Pomieszczenie gastronomiczne powinno być urządzone w należyty sposób. Nie tylko pod względem odpowiednich sprzętów, ale i również pod względem rozkładu przestrzennego.

Zobacz całość: Pomieszczenie gastronomiczne
Każdy marzy o idealnie urządzonej kuchni. Atrakcyjne meble to jednak nie wszystko.

Zobacz całość: Wyposażenie kuchni
Każdy lokal gastronomiczny powinien posiadać dobrze wyposażoną kuchnię restauracyjną, aby móc obsługiwać swoich klientów na możliwie najwyższym poziomie.

Zobacz całość: Meble w kuchni restauracyjnej
Zlewy granitowe posiadają wiele walorów zarówno pokroju estetyki, jak i użyteczności. Są ładne, można wybierać spośród wielu ich barw, kształtów. Kolory nie zmienią się nawet po wielu latach użytkowania. Kamień naturalny jest tworzywem wy

Zobacz całość: Czy zlew granitowy to dobry wybór?