Zaloguj się
Login:
Hasło:

Meble ze stali

Strona główna -> Artykuły -> Meble ze stali

Meble ze stali
Sterylne piękno powoduje, że wszystkie stworzone potrawy nabierają ciekawego specyficznego smaku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że łatwo z nich zebrać rozlaną wodę. Jednak nasze zadowolenie z ich użytkowania zmącone może zostać poprzez fakt, że szalenie dostrzegane są na nich ślady palców - zmora użytkowników tabletów i telefonów z panelem dotykowym. Pozbycie uciążliwego dylematu nie musi jednakże ograniczać się do codziennego polerowania mebli - na rynku jest wiele preparatów, które zabezpieczają powierzchnie ze stali nierdzewnej i znacznie ułatwiają jej czyszczenie w przyszłości. Zdecydowana ich znacząca większość ma w swoim składzie olej silikonowy. Po zaaplikowaniu ich na przygotowaną powierzchnię, pokrywa on cieniutką warstwą czyszczone ścianki, ze znakomitym skutkiem usuwając brzydkie ślady, jak i zapewniając ochronę przez powstawaniem ich w najbliższym czasie. Jednakże jakkolwiek efektywne preparaty to nie zostały, nie są w stanie działać wiecznie. Działają najczęściej wiele dni, do kilku tygodni maksymalnie, przy sprzyjających okolicznością. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że można je stosunkowo łatwo zmyć roztworem płynu do mycia naczyń z wodą, a następnie zaaplikować kolejną warstwę. Jeśli zaś oczekujemy bardziej trwałych efektów, musimy zdecydować się na użycie specjalnej pasty do polerowania, która do po nałożeniu produkuje na powierzchni meble cieniutką woskową warstwę, która chroni przed zabrudzeniami i wpływem czynników atmosferycznych.
Co najważniejsze znaczna część urządzeń gastronomicznych jest wykonywanych ze stali nierdzewnej, przez co ich doczyszczanie i wiele więcej jest niezwykle łatwe.
Tekst powstał w oparciu o ofertę mebli nierdzewnych Stalgast. Więcej pod adresem https://stalgast.com/meble-ze-stali-nierdzewnej/

Warto przeczytać

Meble do kuchni i używane w niej sprzęty powinny być kupowane i ustawiane z głową. Tylko wówczas możemy być pewni, że kuchnia będzie komfortowa podczas gotowania, jak również zachwyci nas swoją estetyką. To jedno z najważniejszych w domu po

Zobacz całość: Funkcjonalna kuchnia w domu
Pomieszczenie gastronomiczne powinno być urządzone w należyty sposób. Nie tylko pod względem odpowiednich sprzętów, ale i również pod względem rozkładu przestrzennego.

Zobacz całość: Pomieszczenie gastronomiczne
Każdy marzy o idealnie urządzonej kuchni. Atrakcyjne meble to jednak nie wszystko.

Zobacz całość: Wyposażenie kuchni
Każdy lokal gastronomiczny powinien posiadać dobrze wyposażoną kuchnię restauracyjną, aby móc obsługiwać swoich klientów na możliwie najwyższym poziomie.

Zobacz całość: Meble w kuchni restauracyjnej