Zaloguj się
Login:
Hasło:

Sprzęt dla gastronomii

Strona główna -> Artykuły -> Sprzęt dla gastronomii

Sprzęt dla gastronomii
Akcesoria gastronomiczne, to niezbędne rzeczy do prowadzenia każdego lokalu i każdej restauracji. Sprzęt gastronomiczny jest drogi, niemniej jednak niezbędny. Przedsiębiorstwa sprzedające urządzenia gastronomiczne oferują system zakupów ratalnych. Dla restauratora, który dopiero rozpoczyna swój zakład usługowy, to wspaniałe rozwiązanie. Ponieważ koszty urządzenia restauracji są ogromne, można zatem korzystać z stosowanych sprzętów gastronomicznych. Jednakże wcześniej trzeba dobrze sprawdzić stan tych urządzeń. Ceny używanych urządzeń gastronomicznych są niższe niż nowych.

Urządzenia gastronomiczne są to lodówki, chłodziarki, zmywarki, zamrażalki, piece, kotły, a też naczynia kuchenne, noże gastronomiczne i sztućce. Istotne są akcesoria i urządzenia cateringowe, szkoło i porcelana, meble ze stali nierdzewnej, gdyż są łatwe w utrzymaniu.

W utrzymaniu higieny w domu pomoże pełna gama noży szczotek, desek w sześciu barwach, termometry, ubiory , a dodatkowo środki czystości zgodne z wymaganiami HACCP. Poza tym również mopy, wiadra, kosze na śmieci, odzież kuchenna, lampy owadobójcze i tak dalej. Wszystkie kolory tych sprzętów sprawią, że dopasujesz dosłownie tak drobne elementy do swojego wnętrza kuchni w spersonalizowanej restauracji czy barze. Wszystkie omówione wcześniej sprzęty gastronomiczne są ważne w trakcie prowadzenia spółki kulinarnej
 
Szeroki wybór sprzetu gastronomicznego znajdziecie na stalgast.com.

Warto przeczytać

Meble do kuchni i używane w niej sprzęty powinny być kupowane i ustawiane z głową. Tylko wówczas możemy być pewni, że kuchnia będzie komfortowa podczas gotowania, jak również zachwyci nas swoją estetyką. To jedno z najważniejszych w domu po

Zobacz całość: Funkcjonalna kuchnia w domu
Pomieszczenie gastronomiczne powinno być urządzone w należyty sposób. Nie tylko pod względem odpowiednich sprzętów, ale i również pod względem rozkładu przestrzennego.

Zobacz całość: Pomieszczenie gastronomiczne
Każdy marzy o idealnie urządzonej kuchni. Atrakcyjne meble to jednak nie wszystko.

Zobacz całość: Wyposażenie kuchni
Każdy lokal gastronomiczny powinien posiadać dobrze wyposażoną kuchnię restauracyjną, aby móc obsługiwać swoich klientów na możliwie najwyższym poziomie.

Zobacz całość: Meble w kuchni restauracyjnej